Dijital Belediye Modülleri

Vatandaş Bakım Hizmetleri Yönetim Modülü

Belediyelerin engelli ya da ileri yaştaki vatandaşların toplumdan soyutlanmadan yaşam alanlarının ve koşullarının konforunu artırma hedefi bulunmaktadır. Bu hizmetlerin kolaylıkla yönetilmesi ve takip edilmesi ihtiyacı doğmaktadır. Ev içerisindeki her tür hizmetin (temizlik, kuaför, ev düzenlemesi/tamirat, vb.) ve farklı sosyal aktivitelerin  kolaylıkla SPIDYA Yazılım üzerinden talep edilmesi, planlanlanması ve raporlanması sağlanabilmektedir.

 

İlgili vatandaşların kolayca talepte bulunabilmesi için çağrı merkezinin yanı sıra, mobil cihazlar ve farklı cihazlar ile entegre çalışan SPIDYA Vatandaş Bakım Hizmetleri Yönetim Yazılımı tüm sürecin kolaylıkla planlanmasını ve rahatlıkla yönetilmesini sağlamaktadır. Yazılım yetenekleri ile belediyeler hizmet sonrası otomatik anket gönderiminde bulunarak ve hizmet kalitesini rahatlıkla ölçümleyebilmekte ve raporlayabilmektedir . Böylece vatandaşlara sağlanan hizmetin kalitesi gün geçtikçe artmakta ve geliştirilmektedir.

 

Hizmet sağlayan operasyon ekiplerinin mobil cihazlarına yoğunluk ve uygunluk durumlarına göre iş emirleri atanabilmektedir. Personel, hizmet öncesinde ve sonrasında mobil cihazlar üzerinden ilgili müdürlüğe fotoğraflar iletebilmekte ve böylece hizmet kalitesi optimum seviyeye çekilebilmektedir.