Hakkımızda

SPIDYA uygulamaları, kurumların dijital dönüşüm süreçleri için yenilikçi çözümler sunar.

SPIDYA markası profesyonel iş ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış güçlü, esnek, işlevsel ve kullanımı kolay yazılım ürünleri sunar.

SPIDYA, şirketlerin iş süreçlerini daha az çaba ve daha düşük maliyetle artırmalarını sağlayan yerli ürünler geliştirme fikriyle 2012 yılında araştırma ve geliştirme çalışmalarına başlamış ve Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından desteklenen projeler gerçekleştirmiştir.

Günümüzde SPIDYA ürünleri, küçük ve orta ölçekli şirketlerin yanı sıra büyük işletmelerin ihtiyaçlarını da karşılayan çok çeşitli çözümler sunmaktadır. Esnek mimarisi ile SPIDYA, farklı ürünleri tek bir platformda bir araya getirerek şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerini gerçekleştirir.

BT altyapı ve hizmet yönetimi ürünleri, işletme yönetimi uygulamaları ile birlikte şirketlerin işlerini uçtan uca yönetmelerine ve akıllı yatırım kararları almalarına olanak tanır.

SPIDYA AR-GE ekipleri, en güncel teknolojileri takip etmekte ve bu teknolojilerin katkıları ile ürün geliştirmektedirler. Teknolojik mükemmellik ve yeniliğe adanmış SPIDYA ürün ailesi, tasarım kalitesi açısından sektörüne katkıda bulunmaya devam ediyor.

2012

ODYA Teknoloji Ar-Ge ekibini kurdu. Şirket içi ihtiyaçlardan doğan fikir ile yola çıkıldı.

2013

Platform projesi hayata geçirildi. Bu proje için TUBITAK TEYDEB desteği alındı.

2014

Yeni projeler ve yazılım uygulamaları TUBITAK desteği ile geliştirilmeye devam edildi. SPIDYA SMS Gateway cihazı geliştirildi.

2015

SPIDYA marka tescili gerçekleştirildi. Farklı sektörlerde müşterilerde ürünler konumlandırılmaya başlandı.

2016

SPIDYA Yazılım A.Ş. resmi olarak faaliyetlerine başladı. SPIDYA Markası Avrupa Birliği Ülkelerinde tescil edildi.

2017

SPIDYA Yazılım Teknopark Istanbul bünyesinde    ofisine taşındı.

2018

SPIDYA Yazılım Yerli Malı belgesine sahip oldu