DİJİTAL DÖNÜŞÜM PLATFORMU

İŞ SÜREÇLERİNİZ İÇİN UÇTAN UCA YAZILIM ALTYAPISI
Cheetah Platform

Cheetah Platform

İhtiyacınız olan özel çözümleri kod yazmadan hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. SPIDYA Uygulama Geliştirme Platformu altyapısında sunduğu bir çok özellik ve esnek mimarisi ile proje geliştirme risklerinizi minimuma indirmenize yardımcı olur.

Zaman Kazanın

Online olarak sunulan veri tasarımı ve arayüz tasarım aracı ile geleneksel yöntemlere göre daha hızlı ve kolay iş uygulaması geliştirebilirsiniz.

Entegrasyon

API arabiriminde sunulan işlevsellik ve uygulama seviyesinde veri bağlantı aracı ile web servis entegrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Çoklu Dil

Sadece arayüzde bulunan standart değerleri değil, veri katmanında sunulan dil asistanı sayesinde seçimli datalarınızı da çok dilli kullanabilirsiniz.

Çoklu Kullanım

Tüm özelliklerinin çoklu kullanıma uygun sunulmasının yanı sıra uygulama arayüzünden konfigüre edilebilir veri bölme yapısı ile tek bir kurulumda bir çok hizmet verebilmektedir.

Bildirim

Görev yöneticisi ile entegre çalışabilen bildirim aracı iş akışlarınız ile tam uyumlu bildirim performansı sunar. SPIDYA SMS Gateway cihazı ile yalnızca e-posta değil kısa mesajlarınızı da sistem üzerinden iletebilirsiniz.

Raporlama

Raporlama işlemleri için farklı araçlar kullanmayın, platform altyapısıyla sunulan raporlama aracı ve dinamik olarak kullanıcı-rol bazlı özelleştirilebilen gösterge ekranlarını kullanabilirsiniz.

İş Akışı & Onay

Modül bağımsız olarak çalışan iş akış asistanı ve onay yöneticisi ile, ihtiyaca göre sınırsız iş akışı türetebilir, onay akışları oluşturarak yetkilendirilmiş görevleri takip edebilirsiniz.

Mobil Platform

Responsive olarak sunulan arayüzü, cihaz ve tarayıcı bağımsız kullanım sağlar. SPIDYA Mobil Platformun tamamen özelleştirilebilir altyapısı sayesinde mobil uygulamanızı kodlama olmaksızın geliştirebilirsiniz.

Cheetah Platform, websitesini ziyaret edin.