Dijital Belediye

Vatandaşlara hizmet vermek belediyelerin başlıca hedefidir. Yüksek kalitede hizmet vermek için belediye içerisinde tıkanıkların giderilmesi, süreçlerin hızlanması ve vatandaşlara bu hizmetlerin ulaştıracak köprülerin kurulması dijitalleşme ile gerçekleştirilebilir. Daha hızlı, ölçülebilir,kaliteli hizmet, daha temiz hava ve çevre modern teknolojiler sayesinde gerçeğe dönüşebilir. Bu fikirleri ilerletmek için şimdi yerel yönetimlere yarının yenilikçi çözümlerini SPIDYA Dijital Belediye ile sunuyoruz.

SPIDYA Dijital Belediye ürünü ile belediye bünyesinde ihtiyaç duyulan tüm hizmet taleplerini, başvuruları, belgeleri, arşiv ve geçmiş hareketleri iş süreçlerinize uygun olarak yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. İş birimlerinin verimliliğini artırabilir, maliyet ve zamandan tasarruf edebilir ve kazanımlarınızı kolaylıkla raporlaryabilirsiniz.

Vatandaşlarınıza daha hızlı, ölçülebilen hizmet sağlayarak memnuniyeti artırabilirsiniz. Farklı alanlardan hizmet sağlayan Belediye birimlerinin işleyişine göre rahatlıkla uyarlanabilen SPIDYA Dijital Belediye, kurumun tamamının tek sistem üzerinden yönetilmesine uygun ortam sağlar.

Onay

Bildirim ile entegre mobil onay ile hızlı iş süreçleri

Doküman

Kayıtlara kolay fotoğraf ve doküman ekleme

Özelleştirilebilir

Özelleştirilebilir mobil arayüzler

Barkod Okuma

Kameraya entegre barkod okuyucu ile hızlı sorun bildirimi

Mobil

Android ve IOS tabanlı mobil uygulama

İş Akışı

İş akış asistanı ile iş ve onay akışı oluşturma ve yönetme

Bildirim

Ofis dışında da görevleri takip edebilme ve güncelleme

Konum

Entegre GPS özelliği ile gerçek zamanlı konum bildirimi

Raporlama

Rapor ekranlarına hızlı erişim. Mobile özel rapor tasarımı

Entegrasyon

API aracılığıyla dış sistemlerle servis entegrasyonu