Bulut Çağrı Merkezi

Çağrı merkezi işlemlerinin etkin bir şekilde hızlıca gerçekleştirilmesi için gereken tüm özellikleri kapsamaktadır.

Minimum Yatırım Maliyeti İle Çağrı Merkezi Hizmeti Sağlanabilir

SPIDYA Cloud Contact Center ile sadece notebook, mikrofonlu kulaklık ve İnternet bağlantısı ile çağrı merkezi hizmeti sağlamak mümkün. Çağrı merkezi hizmetinden faydalanan müşteriler yüksek donanım, yazılım, kurulum, bakım ve teknik personel maliyetlerini gündemlerinden tamamen çıkarabilirler.

Her Zaman Tüm Kapasite İhtiyaçlarını Karşılar

Çağrı merkezi hizmeti alan firmalar hızla büyüyebilir ya da dönemsel kampanyalar gerçekleştirmek isteyebilirler. Her koşulda, tüm katmanlarda kolayca ölçeklenebilen mimarisi sayesinde S3C hizmet sağlayıcıların kapasitelerini verimli kullanmalarına yardımcı olacaktır.

Karmaşık çağrı merkezi operasyonlarını kolaylaştırıp, hizmet verilen müşterilerin teknolojik sorunlar ile karşılaşmasını önleyebilir ve çağrı merkezi hizmet sağlayıcıların kendi markaları ile uçtan uca modern ve sorunsuz çağrı merkezi çözümü sunmaları S3C ile mümkündür.

Özellikler

Self Servis Yönetim Arabirimi

Müşterileriniz üyelik ve sözleşme sürecinden kullanıcı, kampanya ve numara veritabanı yükleme operasyonuna kadar tüm işlemleri hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan yapabilirler.

Kampanyalar ve Operasyonlar

 Kampanyalar içerisinde farklı operasyonları barındırabilir ve her bir operasyonda farklı takım üyeleri görevlendirilebilir. Bu sayede başarılı kampanyalar için en etkin insan gücü kullanımı sağlanabilir.

Wallboard

Gelen, giden aramalar, agent konuşma, mola gibi durum detayları, günlük özet bilgiler gibi veriler kolayca ulaşılabilir durumda. Kampanya, operasyon, takım ya da agent durumu gibi filtreler ile gerçek zamanlı bilgiler S3C Wallboard üzerinde bir tıkla detaylandırılabilir.

Ses Kaydı

Çağrı merkezine gelen veya giden tüm aramalar kaydedilir ve saklanır.

Sesli Mesaj

Giden ve gelen aramalarda sesli mesaj dinletilir ve sonrasında belirlenen aksiyonlar alınabilir.

CRM Entegrasyonu

Servis tabanlı CRM entegrasyonu hazır.

Lisans ve Arama Limiti
Lisans ve Arama Limiti

Eş zamanlı olarak softphone kullanabilecek agent adedi ve outbound aramalarda maliyet bazlı görüşme limitleri yönetici tarafından her çağrı merkezi için ayrı ayrı yapılabilmektedir. Çağrı merkezi yöneticileri de kendi arayüzlerinden lisans adetlerini ve görüşme limitlerini takip edebilmektedir.

Progressive Dialer

Progressive Dialer’da yer alan Agresiflik barı sayesinde outbound kampanya performansı artırılabilir.

Supervisor Özellikleri
Supervisor Özellikleri

S3C Softphone uygulamasında yer alan supervisor özellikleri sayesinde agent görüşmelerini dinlemek, sufle vermek ya da konferans yapabilmek mümkündür. Supervisor’lar softphone üzerinde kolayca agent ya da supervisor moduna geçiş yapabilirler.

Açık API

CRM/ERP entegrasyonları için tamamen açık REST API.

Yakında...

Predictive Dialer

Akademik destek alarak algoritmasını geliştirdiğimiz akıllı ve öğrenen Predictive Dialer ile arama başarımı ve kampanya sonuçları en üst seviyede olacaktır.

Gelişmiş Bulut Santral Özellikleri

Arama sınırlandırma, gruplar ve grup kuralları, dahili tercihleri, yönlendirme kuralları.

IVR

Menü ve ses dosyaları yönetimi, karşılama menüsü, tuşlama ayarları ve kuyruklar.

Omnichannel Özellikleri

Ses, e-posta, anlık mesajlaşma ve sosyal medyayı içine alan kapsamlı müşteri deneyimi.

Detaylı Bilgi Alın

Bulut Çağrı Merkezi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için satis@spidya.com adresine mail atabilirsiniz.