Bulut Çağrı Merkezi

Çağrı merkezi işlemlerinin etkin bir şekilde hızlıca gerçekleştirilmesi için gereken tüm özellikleri kapsamaktadır.

Minimum Yatırım Maliyeti İle Çağrı Merkezi Hizmeti Sağlanabilir

SPIDYA Cloud Contact Center ile sadece notebook, mikrofonlu kulaklık ve İnternet bağlantısı ile çağrı merkezi hizmeti sağlamak mümkün. Çağrı merkezi hizmetinden faydalanan müşteriler yüksek donanım, yazılım, kurulum, bakım ve teknik personel maliyetlerini gündemlerinden tamamen çıkarabilirler.

Her Zaman Tüm Kapasite İhtiyaçlarını Karşılar

Çağrı merkezi hizmeti alan firmalar hızla büyüyebilir ya da dönemsel kampanyalar gerçekleştirmek isteyebilirler. Her koşulda, tüm katmanlarda kolayca ölçeklenebilen mimarisi sayesinde S3C hizmet sağlayıcıların kapasitelerini verimli kullanmalarına yardımcı olacaktır.

Karmaşık çağrı merkezi operasyonlarını kolaylaştırıp, hizmet verilen müşterilerin teknolojik sorunlar ile karşılaşmasını önleyebilir ve çağrı merkezi hizmet sağlayıcıların kendi markaları ile uçtan uca modern ve sorunsuz çağrı merkezi çözümü sunmaları S3C ile mümkündür.

Özellikler

Self Servis Yönetim Arabirimi

Müşterileriniz üyelik ve sözleşme sürecinden kullanıcı, kampanya ve numara veritabanı yükleme operasyonuna kadar tüm işlemleri hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan yapabilirler.

Kampanyalar ve Operasyonlar

Kampanyalar içerisinde farklı operasyonları barındırabilir ve her bir operasyonda farklı takım üyeleri görevlendirilebilir. Bu sayede başarılı kampanyalar için en etkin insan gücü kullanımı sağlanabilir.

Wallboard

Gelen, giden aramalar, agent konuşma, mola gibi durum detayları, günlük özet bilgiler gibi veriler kolayca ulaşılabilir durumda. Kampanya, operasyon, takım ya da agent durumu gibi filtreler ile gerçek zamanlı bilgiler S3C Wallboard üzerinde bir tıkla detaylandırılabilir.

Ses Kaydı

Çağrı merkezine gelen veya giden tüm aramalar kaliteli ve kayıpsız olarak kaydedilir ve saklanır. Dilediğiniz zaman kolayca ulaşır, dinler ya da indirebilirsiniz.

Sesli Mesaj

Giden ve gelen aramalarda sesli mesaj dinletilir ve sonrasında belirlenen aksiyonlar alınabilir. Her kampanya ve operasyon için farklı sesli mesaj atanabilir.

CRM Entegrasyonu

Servis tabanlı CRM entegrasyonu hazır. Açık API içerisine dahil olan CRM entegrasyonu sayesinde arayan ya da aranılan kişi ile ilgili bilgiler kolayca elde edilebilir.

Lisans ve Arama Limiti
Lisans ve Arama Limiti

Eş zamanlı olarak softphone kullanabilecek agent adedi ve outbound aramalarda maliyet bazlı görüşme limitleri yönetici tarafından her çağrı merkezi için ayrı ayrı yapılabilmektedir. Çağrı merkezi yöneticileri de kendi arayüzlerinden lisans adetlerini ve görüşme limitlerini takip edebilmektedir.

Progressive Dialer

Standart olarak sunulan Progressive Dialer Agresiflik barı aşağı ya da yukarı ayarlanarak outbound kampanya performansı ve verimliliği anlık olarak artırılabilir.

Supervisor Özellikleri
Supervisor Özellikleri

S3C Softphone uygulamasında yer alan supervisor özellikleri sayesinde agent görüşmelerini dinlemek, sufle vermek ya da konferans yapabilmek mümkündür. Supervisor’lar softphone üzerinde kolayca agent ya da supervisor moduna geçiş yapabilirler.

Açık API

Tamamen açık REST API sayesinde görüşme kayıtlarını içeren bilgi alış verişi, CRM/ERP entegrasyonları için çift yönlü veri paylaşımı mümkündür.

IVR

Menü ve ses dosyaları yönetimi, operasyonlara özel karşılama menüleri, tuşlama ayarları ve kuyruklar S3C IVR ile kolayca yönetilebilir. Menü derinliğinde herhangi bir sınır yoktur.

Yakında...

Predictive Dialer

Akademik destek alarak algoritmasını geliştirdiğimiz akıllı ve öğrenen Predictive Dialer ile arama başarımı ve kampanya sonuçları en üst seviyede olacaktır.

Gelişmiş Bulut Santral Özellikleri

Arama sınırlandırma, gruplar ve grup kuralları, dahili tercihleri, yönlendirme kuralları.

Omnichannel Özellikleri

Ses, e-posta, anlık mesajlaşma ve sosyal medyayı içine alan kapsamlı müşteri deneyimi.

Neden Bulut Çağrı Merkezi?

null

Hızlı Başlangıç

Yeni bir teknolojiyi şirket binasında konumlandırırken belirli zorlukların da üstesinden gelmeniz gerekir. BT ekibi bilgi işlem kaynaklarını sağlamalı, sunucuları ve uygulamaları kurmalı, gerekli ayarları yapmalı ve yeni teknolojiyi test etmelidir. Bu işlemin tamamlanması haftalar hatta aylar alabilir. Bu arada çağrı merkeziniz tüm bu hazırlıkları beklemek zorundadır.

Bulut Çağrı Merkezi bu zorlukların ve gecikmelerin çoğunun önüne geçer. Çünkü teknolojiyi kullanıma hazır bir hizmet olarak alırsınız. Hemen her durumda Bulut Çağrı Merkezi anında hizmet vermeye hazırdır. Çağrı Merkezi personelinizin erişiminin sağlanması yeterli. İhtiyacınız olan tüm kaynakları birkaç tıklamayla temin edersiniz ve satın alacağınız ve yükleme yapacağınız yeni bir donanım yoktur. Bir Bulut Çağrı Merkezi işe başlama süresini saatler ve günlere indiririr.

null

İster Büyüyün İster Küçülün

Eğer satın aldığınız ve yönettiğiniz donanımlar ve yazılımlar ile uğraşıyorsanız büyümek ya da küçülmek de ayrı bir sorun olabilir. Ya tam ihtiyacınız olduğu anda yeterince hızlı büyüyemez ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayamazsanız? Peki tam tersi durumda? Yaptığınız onca teknoloji yatırımı küçülmeye ihtiyaç duyduğunuzda yine yerinde olacak ve aynı kaynaklara ihtiyaç duymaya devam edecek. Bulut Çağrı Merkezi’nden hizmet aldığınızda bütün bunlar için kaygılanmanıza gerek kalmaz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar teknoloji hizmeti alırsınız.
null

İş Sürekliliği

Herhangi bir yerde sabit donanım ve yazılım bileşenleri olmadığından, Bulut Çağrı Merkezi hizmeti alan Çağrı Merkezleri yangın, sel vb çeşitli felaket durumlarında iş sürekliliğini de kolaylıkla sağlayabilirler. Aksi durumda bir çağrı merkezi teknolojik altyapısını yeninden ayağa kaldırmak haftalar hatta aylar alabilir.
null

Uzaktan Çalışan Agent’lar

Günümüzde uzaktan çalışmanın avantajları pek çok şirket tarafından görülmeye ve kabul edilmeye başladı. Bulut Çağrı Merkezi sayesinde artık tek bir şehirden değil tüm Türkiye’den hatta tüm Dünya’dan Agent işe alabilirsiniz. Böylelikle sadece belirli ve kısıtlı bir insan kaynağı havuzu yerine global insan kaynağı alternatiflerini değerlendirme şansınız olur.

Güvenlik ve hizmet kalitesi gibi konular artık uzaktan çalışmanın önünde birer engel değildir. VPN gibi ağ çözümleri ve artan İnternet erişim hızları çoktan bu soru işaretlerini ortadan kaldırmıştır.

null

Güvenlik ve Yedeklilik

Bulut Çağrı Merkezi hizmetlerinin güvenliği ve sürekli ulaşılır olması birinci önceliktir. Bulut Çağrı Merkezleri Yüksek standartlarda hizmet veren, güvenli ve yedekli veri merkezlerinden altyapı hizmeti alırlar.
null

Aylık Üyelik Ücretleri

Kendi veri merkezinini kurmanız durumunda, başlangıçta yapmanız gereken büyük bütçeli yazılım ve donanım yatırımına alternatif olarak, bir Bulut Çağrı Merkezi hizmeti aldığınızda sadece ihtiyacınız olduğu kadar özellik kullanır ve aylık ücret ödersiniz.
null

Sürekli Yeni Özellikler ve Güncellemeler

Bir çağrı merkezi yazılımı ve donanımı satın aldığınızda güncelleme, bakım ve yenileme gibi kalemleri de toplam sahip olma maliyetine eklemeniz gerekir. Ayrıca yazılımın güncellenmesi için gerekli danışmanlıklar da sürpriz maliyetleri önünüze getirebilir. Bulut Çağrı Merkezi’nde tüm yeni özellikler bütün müşterilere aynı anda sunulur. Farkedilen bir sorun için hazırlanan yama, çoğunlukla siz farkına varmadan gerçekleştirilir.

Sizi Arayalım

Bulut Çağrı Merkezi Ürün Broşürünü indirmek için lütfen formu doldurun.