SPIDYA BT Envanter ve Konfigürasyon Yönetimi

SPIDYA Mobil

SPIDYA BT Varlık ve Konfigürasyon Yönetimi ile satınalmadan hurdaya kadar envanter yaşam döngüsünü yönetebilirsiniz.

Envanter yönetiminden kaynaklı risk, maliyet ve karmaşıklığı minimuma indirerek zaman maliyet avantajı sunar. Envanterin edinilmesi ve hurdaya gönderilmesi arasındaki süreçlerde birden fazla ekibin bir arada çalışması için ortam oluşturarak, ekipler arası iletişimin uygulama seviyesinde yapılmasını sağlayan araçları barındırır.

Sunduğu birden fazla bağlantı araçları ile mevcut Hizmet Yönetimi yazılımınız ile entegre olarak uygulayabileceğiniz Envanter ve Konfigürasyon yönetimi, hizmet yönetimi için altyapı oluşturularak iç ve dış operasyonlarınızı tek bir çatı altında yönetmenize yardımcı olur.

Sahip olduğu esnek yapı ile satınalma ve buna bağlı finansal veriler, lisans ve kontrat yönetimi süreçlerini bütünleşik olarak tek bir ortamdan yönetebilirsiniz.

BT Varlık ve Konfigürasyon Yönetimi

Satınalma & Finans

SPIDYA BT Varlık ve Konfigürasyon yönetimi içerisinde sunulan Satınalma ve Finans Yönetimi modülü ile donanım, yazılım, bakım, hizmet ve benzeri tüm satınalmalarınızı envanter veya konfigürasyonlarınız ile ilişkili olarak takip edebilirsiniz.

Kontrat

Kontrat Yönetimi ile kurumunuzun envanter ve konfigürasyonları ile ilişkili olarak almış olduğu tüm bakım, hizmet sözleşmelerini ve lisans anlaşmalarını kayıt altına alabilirsiniz.

Veri Toplama

SPIDYA BT Envanter ve Konfigürasyon Yönetimi, veri toplama işlemi için farklı alternatifler sunar. Mevcut çözümlerinize hızlı entegrasyon sağlayan altyapısının yanı sıra sunduğu keşif ve aktarım araçları ile veri toplama işlemlerini gerçekleştirir.

Envanter Keşif

envanter yönetimi

SPIDYA Connector

servis yönetimi

İçe Aktarım Şablonu

servis yönetimi

Hazır Entegrasyonlar

Hazır Entegrasyonlar

Sizi Arayalım