Ürünler

projeeeee

BT Servis Yönetimi

SPIDYA IT Service Management ürünü ihtiyaçlarınızı IT standartları ile birleştirerek uçtan uca hizmet yönetmenize yardımcıdır. Esnek mimarisi ile kendi iş süreçlerinizi düzenleyebilirken, sunduğu araçları ile süreçlerinize bağlılığı arttırmaya yardımcı olur. Son kullanıcı odaklı yapısı ile hızlı, kullanıcı dostu ve ölçülebilir bir hizmet yönetimi deneyimi sunar.

BT Envanter ve Konfigürasyon Yönetimi

SPIDYA IT Asset Management ürünü envanter yaşam döngüsünü yönetmenize sağlarken servis ve destek operasyonlarını da tek bir çatı altında deneyimlemenize yardımcı olur. Sahip olduğu esnek yapı ile yalnızca envanter kaydı için değil, satınalma ve buna bağlı finansal veriler, lisans ve kontrat yönetimi süreçlerini takip etmenizi sağlar.
inventory

İnsan Kaynakları Yönetimi

İçerik Gelecek

Proje ve Portfolyö Yönetimi

SPIDYA PPM proje yöneticileri ve proje yönetim ofislerine temel araç olmanın yanı sıra, kolay kullanılır yapısı ile birçok organizasyonun proje süreçlerini takibine ve yönetimine yardımcıdır. Birbirleri ile entegre; gereksinim, kaynak yönetimi ve proje yönetimi modülleri ile farklı iş birimlerinin şeffaf, izlenilebilir bir platformda iletişim kurmasına olanak sağlar.
Etkin raporlama araçları ve kolay okunabilir görselleri ile SPIDYA PPM, verimliliğin arttırılmasını destekler.

CRM

SPIDYA CRM ile satış organizasyonlarınızı düzenleyin...

SPIDYA SMS GATEWAY CİHAZI

SPIDYA GSM SMS GATEWAY ile GSM şebekesi vasıtasıyla uzaktan konum aygıtlarına veri gönderme veya alma olanağı sunar.

SPIDYA S900-E SMS GateWay

SPIDYA Sms Gateway cihazı ile GSM ağı üzerinden kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kampanya, servis mesajları veya duyurularınızı SPIDYA Sms Gateway cihazı ile göndermenin yanı sıra, entegre çalışan yazılım uygulamasını kullanarak gönderi yapılacak datalarınızı da yönetebilirsiniz.